Czy warto kupić wózek 2w1?

Wózek dziecięcy 2w1 jest wózkiem, który rośnie razem z naszym dziecko. Można go łatwo dopasować do potrzeb dziecka zmieniających się, jak i także do zmieniającego się wzrostu dziecka. Wózek dziecięcy 2w1 to wózek wielofunkcyjny, który jest przez pierwsze sześć miesięcy życia naszego dziecka gondolą, w której dziecko podróżuje w bezpiecznej pozycji leżącej. Po ukończeniu mniej więcej szóstego miesiąca życia zacznie już siedzieć samodzielnie. Taki wózek można przekształcić w wózek spacerowy pełnowymiarowy, który jest dedykowany dla dzieci do trzeciego bądź czwartego roku życia.

Wózek dziecięcy 2w1 składa się z dokładnie trzech części. Jest to stelaż, gondola dla noworodków oraz siedzisko spacerówki. W modelach 3w1 dodatkowo znajduje się jeszcze fotelik samochodowy. W jednym i drugim przypadku otrzymujemy super zestaw, który pokochamy w zasadzie od pierwszego wejrzenia.

Czy zatem warto inwestować w wielofunkcyjne wózki? Wózki wielofunkcyjne to rozwiązania najbardziej budżetowe, ponieważ przy kompletowaniu wyprawki dla dziecka, płacimy wyłącznie za jedne wózek, który rośnie razem z naszym dzieckiem. Niemniej wśród nich znajdują się także wózki dziecięcy w klasie premium. Pamiętajmy, że taka inwestycja jest inwestycją na trzy, a nawet na cztery lata. Warto zatem wydać nieco więcej i cieszyć się super wózkiem. Stawiając na dobrego producenta, otrzymujemy wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa, które dla nas samych są niesamowicie dobrym rozwiązaniem. Cieszy nas to ogromnie.