Jak samemu rozjaśnić włosy?

To wspaniałe uczucie, kiedy wychodzisz z salonu fryzjerskiego z nowym wyglądem. Ale może być trudno znaleźć czas w swoim harmonogramie, aby dostać się do salonu i czekać na wizytę, nie wspominając o kosztach za każdą wizytę. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i zrobić to sam, oto kilka sposobów, które dadzą Ci lżejszy wygląd bez uszkodzenia włosów:

 

1) Wybierz tak lekką, jak to możliwe farbę w pudełku i wymieszaj ją z odżywką. Na rozjaśnionych włosach, da to tylko lekkie uniesienie, ale to wystarczy, aby rozjaśnić kolor i sprawić, że będzie błyszczeć.

2) Spryskaj włosy wodą podczas suszenia – nie używaj żadnego rodzaju sprayu do ochrony ciepła, ponieważ wszystko, co może być potencjalnie szkodliwe powinno trzymać się z dala od rozjaśniacza. Woda będzie szybko odparowywać, więc nie martw się o mokrą skórę głowy. Ten krok jest opcjonalny, ale pomoże utrzymać kolor włosów na dłużej.

3) Po umyciu szamponem, zastosuj odżywkę na długości, ale nie od nasady (można również zostawić je całkowicie, jeśli planujesz tak je farbować. Sprawi ona, że Twoje pasma będą gładsze i bardziej błyszczące bez żadnych dodatkowych substancji chemicznych dodawanych do mieszanki podczas procesu farbowania.

Więcej podobnych porad znajdziesz na stronie https://stylishbasket.pl/ .