Rodzaje ładowarek na rynku

Jeśli chodzi o urządzenia do ładowania, rynek jest przepełniony opcjami. Pomiędzy przewodami, ładowarkami i przenośnymi bateriami, istnieją dziesiątki rodzajów ładowarek. 

Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy, gdy myślisz o ładowarkach jest prawdopodobnie ładowarka ścienna. Jest to typ ładowarki, który podłącza się do gniazdka ściennego w celu naładowania urządzenia. Te ładowarki ścienne zazwyczaj pochodzą z urządzeń (takich jak telefony komórkowe) i mogą być używane do korzystania w pracy lub innych miejscach, gdzie nie ma dostępnych gniazdek. Ładowarki ścienne są dość podstawowe i nie mają żadnych specjalnych funkcji lub możliwości, ale wykonują swoją pracę dobrze.

Urządzenia ładujące mogą być również ładowane przez porty USB w komputerach, hubach, telewizorach lub deskach rozdzielczych samochodów. W tych przypadkach, są one rzeczywiście ładowane przez coś innego niż konwencjonalna ładowarka, ale nadal są uważane za „ładowarki”, ponieważ są to akcesoria, które są używane do uzupełnienia energii baterii urządzenia. Można to zrobić poprzez podłączenie akcesorium bezpośrednio do urządzenia lub poprzez podłączenie go do innego urządzenia elektronicznego, takiego jak komputer lub telewizor. Nawet klawiatury mogą być również ładowane za pomocą kabli USB podłączonych bezpośrednio do telefonu. 

Więcej o technologii i gadżetach znajdziesz na stronie https://bastille.pl/ .